Akumulatory Czechowice-Dziedzice

akumulatory czechowice
akumulatory czechowice-dziedzice
akumulatory

Usługi

Każdy z naszych klientów może liczyć, że oferowany przez nas akumulator jest dokładnie sprawdzone również po importerze, fabryce czy dystrybutorze pod względem stanu naładowania, estetyki. Ponadto ewentualne zabrudzenia są usuwane.

Robimy to od wielu lat, ponieważ na akumulatorze nie może być żadnych śladów np. kwasu etc. Także nie może być niesprawdzonych parametrów. Akumulator nie może być podany klientowi jak przysłowiowy worek ziemniaków (nie żebym coś miał do ziemniaka).

Wypalone słupki biegunów spawany wszystko po to, żeby klient mógł w dalszym ciągu używać akumulatora, a nie był zmuszony do jego wymiany, czytaj kupna nowego, ze względu na tę usterkę.

Dokonujemy również wymian akumulatorów z podtrzymaniem napięcia urządzeń sterujących. Ponadto możemy zbadać ładowanie akumulatora w aucie klienta. Akumulatory zabezpieczamy wazeliną techniczną bądź środkami zamiennymi.

Robimy ponadto przewody rozruchowe z polskich kabeli o szerokości 16mm (wszystkie samochody osobowe oraz dostawcze) lub 25mm (samochody dostawcze bądź ciężarowe). O długością między 2,5m, a 4m. Zdarza się też, iż uruchamiamy akumulatory do samolotów bądź innych maszyn.